Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Steef

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Steef.
Është emri yt Steef? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Me kurorë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Stefanus
Djem me tinguj të ngjashëm:Steve, Staf, Stef, Stevie, Stipe, Sachdev, Sikyatavo, Steph
Vajza me tinguj të ngjashëm:Steffi, Sdf, Sudevi, Sadaf, Sudaba, Steffie, Stevey, Stevye
Vlerësimi:
4/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 420 Steef's në Facebook. Pozicioni #63764
Kategoritë:Emrat Holandez
Komente nga SteefPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Steef? Voto për emrin tënd


Është emri yt Steef? Voto për emrin tënd