Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Steffie

Është emri yt Steffie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Stefanus
Djem me tinguj të ngjashëm:Steve, Staf, Stef, Stevie, Stipe, Sachdev, Steef, Steph
Vajza me tinguj të ngjashëm:Steffi, Sdf, Sudevi, Sadaf, Sudaba, Stevey, Stevye, Stephy
Vlerësimi:
4/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2665 Steffie's në Facebook. Pozicioni #16608
Kategoritë:
Komente nga SteffiePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Steffie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Steffie? Voto për emrin tënd