Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Stevie

Është emri yt Stevie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Steve
Djem me tinguj të ngjashëm:Steve, Staf, Stef, Stipe, Sachdev, Steef, Sikyatavo, Steph
Vajza me tinguj të ngjashëm:Steffi, Sdf, Sudevi, Sadaf, Sudaba, Steffie, Stevey, Stevye
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 56245 Stevie's në Facebook. Pozicioni #1513
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1951
Komente nga SteviePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Stevie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Stevie? Voto për emrin tënd