Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sibylle

Është emri yt Sibylle? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Sibylla
Djem me tinguj të ngjashëm:Seppel, Saiful, Sible, Saifullah, Saepul, Savvel, Scevola, Sibile
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sibel, Sibilla, Sybille, Sybil, Seville, Sybilla, Sevilla, Sibila
Vlerësimi:
4.5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 15 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1925 Sibylle's në Facebook. Pozicioni #21123
Kategoritë:Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga SibyllePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sibylle? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sibylle? Voto për emrin tënd