Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Heike

Është emri yt Heike? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Heimrich
Variante:Heiko
Djem me tinguj të ngjashëm:Haki, Hugo, Huj, Hache-Hi, Has, Hugh, Hugues, Hosea
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hygeia, Hisa, Hoshiko, Hessa, Huz, Hizia, Hygieia, Hoeikje
Vlerësimi:
4/5
yje 53 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 32 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 32 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 32 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 52 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 52 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7795 Heike's në Facebook. Pozicioni #7185
Kategoritë:Emrat Frisian - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga HeikePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Heike? Voto për emrin tënd


Është emri yt Heike? Voto për emrin tënd