Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Marlou

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Marlou.
Është emri yt Marlou? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:nga deti
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Merrill, Marley, Merle, Merril, Merl, Maurilio, Moreley, Marelio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mirella, Mirela, Marla, Meral, Mariola, Mariela, Mariel, Mirel
Vlerësimi:
4.5/5
yje 40 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 36 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 36 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5505 Marlou's në Facebook. Pozicioni #9484
Kategoritë:Popullore gjermanisht emrat vajzë - Popullore Afrikës së Jugut emrat boy
Komente nga MarlouPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marlou? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marlou? Voto për emrin tënd