Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mandy

Është emri yt Mandy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Amanda. Mandy Moore
Djem me tinguj të ngjashëm:Mateo, Matteo, Mattia, Muti, Mehmet, Matt, Matthew, Mohamed
Vajza me tinguj të ngjashëm:Maida, Muadh, Mut, Mita, Matea, Mendi, Maita, Monita
Vlerësimi:
4/5
yje 232 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 80 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 79 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 79 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 203 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 201 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 350190 Mandy's në Facebook. Pozicioni #317
Kategoritë:Top 100 holandez emrat - Emrat e Amerikës Latine - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë - Popullore Tagalogisht emrat vajzë - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga MandyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mandy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mandy? Voto për emrin tënd