Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Theresa

Është emri yt Theresa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Theresia
Variante:Theresia
Djem me tinguj të ngjashëm:Tris, Tarik, Tarek, Tracy, Theodorus, Tarak, Theodoric, Tarique
Vajza me tinguj të ngjashëm:Teresa, Trisha, Tricia, Theresia, Thrisha, Tirzah, Térèse, Terza
Vlerësimi:
4.5/5
yje 61 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 45 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 44 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 45 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 60 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 59 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 375525 Theresa's në Facebook. Pozicioni #303
Kategoritë:Emrat greke - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë - Emrat e përbashkëta Austria 2009 - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga TheresaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Theresa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Theresa? Voto për emrin tënd