Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Imke

Është emri yt Imke? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Imme
Djem me tinguj të ngjashëm:Inis, Innes, Inys, Ionas, Inias, Ionnes, Inze, Ioannis
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ines, Inesa, Inneke, Iniga, Inci, Inoke, Inez, Inga
Vlerësimi:
4/5
yje 87 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 33 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 33 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 32 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 78 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 76 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1225 Imke's në Facebook. Pozicioni #29511
Kategoritë:Emrat Frisian - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga ImkePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Imke? Voto për emrin tënd


Është emri yt Imke? Voto për emrin tënd