Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Esther

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Esther.
Është emri yt Esther? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:një yll
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Estera, Esti, Eszter, Hester, Yesfir
Djem me tinguj të ngjashëm:Easter, Esdra, Ejder, Ektor, Ector
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ester, Estera, Esteri, Estere, Estri, Eszter, Eastre, Eostre
Vlerësimi:
4.5/5
yje 494 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 199 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 197 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 198 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 430 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 426 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 209735 Esther's në Facebook. Pozicioni #483
Kategoritë:Emrat Hebreje - Top 100 holandez emrat - Popullore ta emrat vajzë - Popullore danez emrat vajzë - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore korean emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore Catalonian emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1897
Komente nga EstherPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Esther? Voto për emrin tënd


Është emri yt Esther? Voto për emrin tënd