Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Esti

Është emri yt Esti? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Esther
Djem me tinguj të ngjashëm:Egidio, Este, Egede, Esat, Egide, Esad, Esket, Eigidio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Esta, Egesta, Esada, Ekta, Ekata, Esty, Estee, Eustada
Vlerësimi:
4.5/5
yje 49 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 36 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 37 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Keon
Emrat e motrave:Emikes
Facebook:

+/- 7510 Esti's në Facebook. Pozicioni #7384
Kategoritë:Emrat Baske - Emrat me 4 shkronja - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga Esti


Esti ( 19 vjeç) 2016-11-06
Nga e ka prejardhjen emi im

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Esti? Voto për emrin tënd


Është emri yt Esti? Voto për emrin tënd