Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Egidio

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Egidio.
Është emri yt Egidio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Fëmijë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Aegidius
Djem me tinguj të ngjashëm:Este, Egede, Esat, Egide, Esad, Esket, Eigidio, Egiodeo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Esti, Esta, Egesta, Esada, Ekta, Ekata, Esty, Estee
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 680 Egidio's në Facebook. Pozicioni #45328
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga EgidioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Egidio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Egidio? Voto për emrin tënd