Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Esta

Është emri yt Esta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Egidio, Este, Egede, Esat, Egide, Esad, Esket, Eigidio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Esti, Egesta, Esada, Ekta, Ekata, Esty, Estee, Eustada
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3420 Esta's në Facebook. Pozicioni #13749
Kategoritë:Emra italiane - Popullore Swahilian emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1881
Komente nga EstaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Esta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Esta? Voto për emrin tënd