Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hester

Është emri yt Hester? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Esther
Variante:Hesther, Hestrea
Djem me tinguj të ngjashëm:Hektor, Hector, Heketoro, Hecktor, Héctor, Haahashtari
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hestrea, Hezder, Hesther, Hestera
Vlerësimi:
4.5/5
yje 57 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 50 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 49 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9815 Hester's në Facebook. Pozicioni #6006
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1900
Komente nga HesterPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hester? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hester? Voto për emrin tënd