Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hector

Është emri yt Hector? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hektor
Variante:Ektorn, Hektor
Djem me tinguj të ngjashëm:Hektor, Heketoro, Hecktor, Héctor, Haahashtari
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hester, Hestrea, Hezder, Hesther, Hestera
Vlerësimi:
4.5/5
yje 90 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 69 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 70 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 70 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 87 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 87 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 160695 Hector's në Facebook. Pozicioni #625
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Popullore Thai emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore Catalonian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1909
Komente nga HectorPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hector? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hector? Voto për emrin tënd