Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nivien

Është emri yt Nivien? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Neven, Nefin, Nipun, Nefen, Navin, Nevan, Naveen, Navon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nevin, Nevena, Nafuna, Nefyn, Nevina, Naifam, Ninovan, Noviyana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 95 Nivien's në Facebook. Pozicioni #187102
Kategoritë:Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga NivienPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nivien? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nivien? Voto për emrin tënd