Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nefen

Është emri yt Nefen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Neven, Nefin, Nipun, Navin, Nevan, Naveen, Navon, Nivien
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nevin, Nevena, Nafuna, Nefyn, Nevina, Naifam, Ninovan, Noviyana
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Nefen's në Facebook. Pozicioni #2480883
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga NefenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nefen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nefen? Voto për emrin tënd