Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nevin

Është emri yt Nevin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Neven, Nefin, Nipun, Nefen, Navin, Nevan, Naveen, Navon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nevena, Nafuna, Nevina, Nefyn, Naifam, Ninovan, Noviyana, Nivin
Vlerësimi:
4.5/5
yje 27 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 23 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 23 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 25 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 25 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9330 Nevin's në Facebook. Pozicioni #6229
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Popullore ta emrat boy - Top 100 bulgarian emrat - Popullore bulgarian emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1915
Komente nga NevinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nevin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nevin? Voto për emrin tënd