Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nefin

Është emri yt Nefin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Neven, Nipun, Nefen, Navin, Nevan, Naveen, Navon, Nivien
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nevin, Nevena, Nafuna, Nefyn, Nevina, Naifam, Ninovan, Noviyana
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30 Nefin's në Facebook. Pozicioni #432923
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga NefinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nefin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nefin? Voto për emrin tënd