Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Svenja

Është emri yt Svenja? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Sven
Djem me tinguj të ngjashëm:Sevanjo, Sabinus, Sven-Ake, Spence, Spenky, Shivansh, Sophianus, Shivank
Vajza me tinguj të ngjashëm:Shu-Fang, Sefanja, Shivangi, Spomenka, Sabinja, Sevenja, Safiënsa, Shavenca
Vlerësimi:
4.5/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 23 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 23 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 29 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2855 Svenja's në Facebook. Pozicioni #15800
Kategoritë:Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga SvenjaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Svenja? Voto për emrin tënd


Është emri yt Svenja? Voto për emrin tënd