Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sabinus

Është emri yt Sabinus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Savino
Djem me tinguj të ngjashëm:Sevanjo, Sven-Ake, Spence, Spenky, Shivansh, Sophianus, Shivank, Svens
Vajza me tinguj të ngjashëm:Shu-Fang, Sefanja, Shivangi, Spomenka, Sabinja, Sevenja, Safiënsa, Shavenca
Vlerësimi:
4/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 160 Sabinus's në Facebook. Pozicioni #128100
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga SabinusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sabinus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sabinus? Voto për emrin tënd