Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Spence

Është emri yt Spence? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sevanjo, Sabinus, Sven-Ake, Spenky, Shivansh, Sophianus, Shivank, Svens
Vajza me tinguj të ngjashëm:Shu-Fang, Sefanja, Shivangi, Spomenka, Sabinja, Sevenja, Safiënsa, Shavenca
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4785 Spence's në Facebook. Pozicioni #10561
Kategoritë:
Komente nga SpencePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Spence? Voto për emrin tënd


Është emri yt Spence? Voto për emrin tënd