Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sven

Është emri yt Sven? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Svein, Svend, Swen
Djem me tinguj të ngjashëm:Sofian, Savino, Shaban, Safwan, Safin, Shivam, Soufian, Subhaan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sabin, Sabina, Sabeen, Savanna, Savannah, Sabana, Sapna, Shabana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 163 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 67 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 67 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 67 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 139 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 140 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 26575 Sven's në Facebook. Pozicioni #2703
Kategoritë:Emrat skandinave - Emrat e shkurtër - Popullore çek emrat boy - Popular skandinave Emrat - Popullore suedez emrat boy - Popullore slloven emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore polonisht emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore gjermanisht emrat boy
Komente nga SvenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sven? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sven? Voto për emrin tënd