Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Frauke

Është emri yt Frauke? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Frauk
Djem me tinguj të ngjashëm:Faris, Frigyes, Fares, Frici, Frasco, Fabricio, Fraze, Farook
Vajza me tinguj të ngjashëm:Freja, Firoza, Fayruz, Farika, Freesia, Farica, Firuzeh, Fraukje
Vlerësimi:
4/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 27 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 27 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1465 Frauke's në Facebook. Pozicioni #25904
Kategoritë:Emrat Frisian - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga FraukePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Frauke? Voto për emrin tënd


Është emri yt Frauke? Voto për emrin tënd