Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ilayda

Është emri yt Ilayda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ilidio, Illtyd, Ilta, Ielde, Illtud, Ilwyd, Ildo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ilda, Ilaida, Ilithyia, Ilady, Ilit, Illed, Ilithia, Ilithya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 126 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 88 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 88 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 85 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 117 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 117 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1340 Ilayda's në Facebook. Pozicioni #27638
Kategoritë:Emrat turq - Top 100 turk emrat - Emrat me 6 shkronja - Top 100 bulgarian emrat - Popullore turk emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja - Popullore gjermanisht emrat vajzë - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga IlaydaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ilayda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ilayda? Voto për emrin tënd