Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gudrun

Është emri yt Gudrun? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gudron, Guttorm, Gus Darwin, Gaderian
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gudrum, Gadarine, Gudruna, Getriin, Guido Aaron, Geetharani
Vlerësimi:
4/5
yje 39 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 35 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 37 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4655 Gudrun's në Facebook. Pozicioni #10759
Kategoritë:Emrat skandinave - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga GudrunPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gudrun? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gudrun? Voto për emrin tënd