Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Melike

Është emri yt Melike? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Malik, Melos, Melis, Milos, Miles, Moloch, Myles, Milas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Melisa, Malika, Melika, Melissa, Monalisa, Melisa Öykü, Melosa, Malzk
Vlerësimi:
4.5/5
yje 80 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 51 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 50 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 48 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 74 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 74 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3050 Melike's në Facebook. Pozicioni #15024
Kategoritë:Top 100 turk emrat - Popullore turk emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga MelikePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Melike? Voto për emrin tënd


Është emri yt Melike? Voto për emrin tënd