Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jihan

Është emri yt Jihan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jona, Jon, Jani, Joen, Johan, John, Jan, Juan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Joana, Joan, Jaana, Juna, Jana, Janina, Jehona, Jenna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 197 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 111 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 111 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 111 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 165 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 165 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7950 Jihan's në Facebook. Pozicioni #7076
Kategoritë:Emrat Arabisht - Popullore indonezian emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga JihanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jihan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jihan? Voto për emrin tënd