Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Verena

Është emri yt Verena? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Vreneli
Djem me tinguj të ngjashëm:Veron, Verne, Vernon, Vern, Virin, Varen, Varun, Varian
Vajza me tinguj të ngjashëm:Verona, Verina, Vroni, Verna, Varuna, Vrony, Varinia, Varana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 98 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 61 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 61 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 61 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 94 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 94 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10870 Verena's në Facebook. Pozicioni #5551
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore arab emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga VerenaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Verena? Voto për emrin tënd


Është emri yt Verena? Voto për emrin tënd