Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ulrike

Është emri yt Ulrike? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Oldrik
Djem me tinguj të ngjashëm:Ulrich, Ulrik, Ulric, Ulryk, Ulrig, Uilerk, Ulerk, Ulrick
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ulrika, Ulrikke, Ulloriaq, Ullric, Ulricka, Ulricke, Ulrica, Ulrikka
Vlerësimi:
4/5
yje 38 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 23 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 36 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 36 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6290 Ulrike's në Facebook. Pozicioni #8520
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga UlrikePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ulrike? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ulrike? Voto për emrin tënd