Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ulrich

Është emri yt Ulrich? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Oldrik
Djem me tinguj të ngjashëm:Ulrik, Ulric, Ulryk, Ulrig, Uilerk, Ulerk, Ulrick, Ulrique
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ulrika, Ulrike, Ulrikke, Ulloriaq, Ullric, Ulricka, Ulricke, Ulrica
Vlerësimi:
4.5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5960 Ulrich's në Facebook. Pozicioni #8898
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore gjermanisht emrat boy
Komente nga UlrichPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ulrich? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ulrich? Voto për emrin tënd