Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ulrica

Është emri yt Ulrica? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ulric
Djem me tinguj të ngjashëm:Ulrich, Ulrik, Ulric, Ulryk, Ulrig, Uilerk, Ulerk, Ulrick
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ulrika, Ulrike, Ulrikke, Ulloriaq, Ullric, Ulricka, Ulricke, Ulrikka
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1620 Ulrica's në Facebook. Pozicioni #24016
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga UlricaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ulrica? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ulrica? Voto për emrin tënd