Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Isabell

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Isabell.
Është emri yt Isabell? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është betuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Isabella
Djem me tinguj të ngjashëm:Iqbal, Iseabail, Iqbaal, Ijbele
Vajza me tinguj të ngjashëm:Izabella, Isabel, Isabela, Izabela, Izabel, Isobel, Isobail, Izabelle
Vlerësimi:
4.5/5
yje 51 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 35 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 35 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 35 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 47 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 46 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7860 Isabell's në Facebook. Pozicioni #7141
Kategoritë:Top 100 suedez emrat - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga IsabellPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Isabell? Voto për emrin tënd


Është emri yt Isabell? Voto për emrin tënd