Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Corinna

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Corinna.
Është emri yt Corinna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:virgjëreshë
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Corinne, Corrina, Corrine, Korina, Korinna
Djem me tinguj të ngjashëm:Cirino, Carmine, Ciceron, Crom, Coran, Corwin, Charan, Cesarino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Carina, Caron, Cheron, Carmen, Carmina, Charmian, Cyrene, Carona
Vlerësimi:
4.5/5
yje 34 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 31 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 31 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 17845 Corinna's në Facebook. Pozicioni #3728
Kategoritë:Emrat greke - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga CorinnaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Corinna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Corinna? Voto për emrin tënd