Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Korinna

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Korinna.
Është emri yt Korinna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:virgjëreshë
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Corinna
Djem me tinguj të ngjashëm:Kieron, Kerem, Karim, Krum, Karan, Kyran, Kirrin, Karam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Karina, Karen, Karma, Karin, Karmen, Karima, Karmina, Karine
Vlerësimi:
4.5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 21 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 21 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 825 Korinna's në Facebook. Pozicioni #39350
Kategoritë:Emrat greke - Popullore hungarez emrat vajzë
Komente nga KorinnaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Korinna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Korinna? Voto për emrin tënd