Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ursula

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ursula.
Është emri yt Ursula? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Vesh
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Latijns
Variante:Ursel, Urselien, Ursi, Ursul, Ursule, Ursuline
Djem me tinguj të ngjashëm:Ursul, Ursulo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ursala, Urszula, Ursel, Urzula, Ursella, Ursola, Ursule, Ursell
Vlerësimi:
4/5
yje 85 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 57 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 57 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 57 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 81 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 82 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 40580 Ursula's në Facebook. Pozicioni #1937
Kategoritë:Emrat skandinave - Popullore Catalonian emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga UrsulaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ursula? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ursula? Voto për emrin tënd