Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ursule

Është emri yt Ursule? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ursula
Djem me tinguj të ngjashëm:Ursul, Ursulo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ursula, Urszula, Ursala, Ursel, Urzula, Ursella, Ursola, Ursell
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 80 Ursule's në Facebook. Pozicioni #208919
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga UrsulePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ursule? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ursule? Voto për emrin tënd