Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ursella

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ursella.
Është emri yt Ursella? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Vesh
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ursul, Ursulo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ursula, Ursala, Urszula, Ursel, Urzula, Ursola, Ursule, Ursell
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 95 Ursella's në Facebook. Pozicioni #185036
Kategoritë:
Komente nga UrsellaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ursella? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ursella? Voto për emrin tënd