Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Urzula

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Urzula.
Është emri yt Urzula? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Vesh
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ursul, Ursulo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ursula, Urszula, Ursala, Ursel, Ursella, Ursola, Ursule, Ursell
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 80 Urzula's në Facebook. Pozicioni #208916
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga UrzulaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Urzula? Voto për emrin tënd


Është emri yt Urzula? Voto për emrin tënd