Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rumeysa

Është emri yt Rumeysa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Renis, Ronis, Remigio, Ramsey, Rinke, Rameez, Ryons, Ryence
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rinesa, Ronja, Rumaysa, Rüenice, Ranica, Renske, Rinske, Ranice
Vlerësimi:
4.5/5
yje 51 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 25 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 26 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 25 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 46 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 48 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 380 Rumeysa's në Facebook. Pozicioni #68549
Kategoritë:Top 100 rusisht emrat - Popullore turk emrat vajzë - Emrat popullore në Pakistan - Popullore rusisht emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Pakistan - Top 100 emra të njohura në Pakistan
Komente nga RumeysaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rumeysa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rumeysa? Voto për emrin tënd