Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Franklin

Është emri yt Franklin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Frank
Djem me tinguj të ngjashëm:Franklyn, Frankeleyn, Franklynn, Franklen, Frankulin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Franklina, Francislaine, Francilaine, Fransuelen, Francesline, Francelina, Francislene, Franklin-
Vlerësimi:
4.5/5
yje 55 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 33 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 33 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 33 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 50 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 48 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 66245 Franklin's në Facebook. Pozicioni #1313
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1903
Komente nga FranklinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Franklin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Franklin? Voto për emrin tënd