Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Franklynn

Është emri yt Franklynn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:franklin
Djem me tinguj të ngjashëm:Franklin, Franklyn, Frankeleyn, Franklen, Frankulin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Franklina, Francislaine, Francilaine, Fransuelen, Francesline, Francelina, Francislene, Franklin-
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 80 Franklynn's në Facebook. Pozicioni #215058
Kategoritë:
Komente nga FranklynnPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Franklynn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Franklynn? Voto për emrin tënd