Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Franklyn

Është emri yt Franklyn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Franklin, Frankeleyn, Franklynn, Franklen, Frankulin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Franklina, Francislaine, Francilaine, Fransuelen, Francesline, Francelina, Francislene, Franklin-
Vlerësimi:
4/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6695 Franklyn's në Facebook. Pozicioni #8121
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1925
Komente nga FranklynPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Franklyn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Franklyn? Voto për emrin tënd