Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bin

Është emri yt Bin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ben
Djem me tinguj të ngjashëm:Bion, Ben, Beniamin, Bon, Banain, Beniamino, Benny, Benin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bona, Bena, Benna, Buena, Banu, Bian, Bienna, Bina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 33 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 25 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 25 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 25 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 26 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 25 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 13265 Bin's në Facebook. Pozicioni #4731
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore vietnamisht emrat boy
Komente nga BinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bin? Voto për emrin tënd