Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Resa

Është emri yt Resa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Theresia
Djem me tinguj të ngjashëm:Reis, Riza, Rocco, Ross, Rex, Ric, Rick, Rickey
Vajza me tinguj të ngjashëm:Roza, Raisa, Roze, Rosia, Rega, Raz, Raïsza, Rois
Vlerësimi:
4.5/5
yje 75 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 49 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 49 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 49 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 63 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 63 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Jo Nuk Kam, Amar
Emrat e motrave:Elmedina, Jo Nuk Kam, Rumesa
Facebook:

+/- 4895 Resa's në Facebook. Pozicioni #10364
Kategoritë:Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga Resa


Resa ( 14 vjeç) 2021-03-27
Emer shume i bukure.

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Resa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Resa? Voto për emrin tënd