Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Veli

Është emri yt Veli? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Val, Vail, Vel, Vale, Vil, Vali, Vayle, Vilho
Vajza me tinguj të ngjashëm:Viola, Velia, Vella, Vala, Vila, Vally, Valley, Vellay
Vlerësimi:
4/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Elmedina
Facebook:

+/- 2465 Veli's në Facebook. Pozicioni #17572
Kategoritë:Popullore fund emrat boy - Popullore suedez emrat boy
Komente nga VeliPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Veli? Voto për emrin tënd


Është emri yt Veli? Voto për emrin tënd