Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gentila

Është emri yt Gentila? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gwendol, Gentil, Guintoli, Gentiel, Gyantly, Giyendel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gundula, Gentille, Gwendela, Gwendal, Gwendel, Gizem Idil
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Genta
Emrat e vëllezërve:Ylli
Emrat e motrave:Aulona, Arife
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga GentilaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gentila? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gentila? Voto për emrin tënd