Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Gundula

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Gundula.
Është emri yt Gundula? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Përleshje
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gwendol, Gentil, Guintoli, Gentiel, Gyantly, Giyendel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gentila, Gentille, Gwendela, Gwendal, Gwendel, Gizem Idil
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 290 Gundula's në Facebook. Pozicioni #83687
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga GundulaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gundula? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gundula? Voto për emrin tënd