Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alana

Është emri yt Alana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Alan
Djem me tinguj të ngjashëm:Alan, Alin, Alen, Alon, Ailin, Alano, Allan, Aalam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alena, Alina, Alma, Alaina, Aleena, Alanna, Alean, Aleyna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 142 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 99 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 99 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 99 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 133 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 131 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Keira
Facebook:

+/- 87625 Alana's në Facebook. Pozicioni #1044
Kategoritë:Emrat irlandez - Emrat filluar me A - Emrat me 5 shkronja - Top 100 portugalisht emrat - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga AlanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alana? Voto për emrin tënd