Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Leyla

Është emri yt Leyla? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Leila
Djem me tinguj të ngjashëm:Leo, Lele, Lyle, Lewy, Lee, Loi, Lowell, Louie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lea, Lule, Leila, Layla, Leah, Laila, Lei, Le
Vlerësimi:
4.5/5
yje 90 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 60 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 60 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 58 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 81 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 81 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Aurela
Facebook:

+/- 15935 Leyla's në Facebook. Pozicioni #4076
Kategoritë:Emrat Arabisht - Popullore grek emrat vajzë - Popullore turk emrat vajzë - Popullore rusisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009
Komente nga LeylaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Leyla? Voto për emrin tënd


Është emri yt Leyla? Voto për emrin tënd